Yaşam Ormanı Haritası

  Parkinson Hastaları Derneği olarak, değerli üyelerimize bir nefes olma çabasında kampanyamızı büyütürken sizlerle son gelişmemizi paylaşmaktan mutluluk duyarız!
  Bildiğiniz gibi Parkinson Yaşam Ormanımızı kurarken belli bir yer ya da alanla sınırlı kalmamayı ilke edindik. İzmir’den, İstanbul’dan, Van’dan kampanyamıza katılabilmektesiniz. Bahçenize, tarlanıza, balkonda saksınıza, ağaçlık bir alana ya da ağaca ihtiyaç olan çıplak bir tepeye dikeceğiniz bir fidanla bu çalışmaya katılabiliyorsunuz.
  Fidanınızı dikerken çekilmiş bir fotoğraf/videonuzu, hangi il ve ilçeden gönderiyor olduğunuzu bir önceki ilgili gönderimizin altında bizimle paylaştınız. Bizimle paylaştığınız bu bilgileri biz de haritamıza işlemeye başladık. Aşağıdaki linkten haritamızı ve bölgenizi takip edebilirsiniz. Dikeceğiniz her fidanla haritamız genişliyor, ormanımız büyüyor.
  Dünyamıza nefes olmaya, ”Parkinson Yaşam Ormanı”nı emek emek birlikte oluşturmaya katkı sağlayan tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ediyoruz.
*Kampanyaya katılmak için Instagram, Facebook ya da +90 536 675 38 55 ‘e Whatsapp uygulaması üzerinden fotograf ve bilgilerinizi gönderebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir